Kim oni są? Skąd pochodzą?

WITH SOUL zostało stworzone przez dwóch miłośników mody z potrzebą przemiany zwyczajnego w wyjątkowe i niepowtarzalne. Alex jest francuskim artystą, Doxa projektantką mody z Polski. Łącząc dwa różne światy, utworzyli jeden element – WITH SOUL, który ma na celu przekazanie różnych emocji, tj, pokój, natura, miłość i przemoc, w ten sposób zestawiają niepowtarzalny styl, przywołujący pozytywne emocje.

Dlaczego się tym zajmują?

Podczas pierwszego spotkanie ich uwagę przykuła stylizacja jaką oboje reprezentowali. Nie da się ukryć, że lubili się wyróżniać właśnie w ten sposób. Alex już na tamtą chwilę zajmował się personalizacją obuwia, co czyniło go wyjątkowym. Doxa projektowała swoje ubrania, zwracając szczególną uwagę na detale, by uniknąć sobowtóra modowego. Podsumowując, robią to co naprawdę kochają, z pasją, pokazując swoje prace w najprostszy sposób – nosząc je na sobie. Zdecydowali połączyć siły i unikalne style artystyczne. Ich miłość do personalizowania i tworzenia wzrosła z każdą unikatową rzeczą,którą wyprodukowali i z każdą pozytywną odpowiedzią, jaką otrzymali. Wiedzieli, że posiadają coś wyjątkowego.

Kto ich inspiruje?

Jest wielu wspaniałych artystów, których uwielbiają i szanują, nie tylko malarze, ale wielu muzyków, których owoce pracy przynoszą wiele inspiracji. Dzięki nim można udać się w pordróż bez wychodzenia z pracowni malarskiej.
Należą do nich Nina Kraviz, Solomun, Andrea Oliva, Aaliyah, TLC i wiele innych. Nawiązując do malarzy najbardziej sobie cenią Alec Monopoly, Banksy, Feelgood Threads.

Co dalej?

Każdy dzień budzi nowe inspiracje. W świecie mody pełnym tej samej masowej produkcji ubrań, WITH SOUL projektuje i produkuje niepowtarzalne produkty, jedyne w swoim rodzaju. Są konsekwentnie inspirowani pięknem tego świata i zawsze podążają za ich podstawową wartością: “Twórz sztukę nie wojnę.

Jakie są ich ulubione dzieła sztuki?

Zdecydowanie dzieło sztuki Dasic Fernandez w Bushwick w Nowym Jorku. Jest to tętniące życiem dzieło, przedstawiające
kobietę leżącą w białym stawie farby, gdzie wydaje się, że powoli zostaje wchłaniana.

Jaka jest najlepsza rada, którą otrzymali?


„Po prostu zrób to, musi działać”

 

“Nie noś zwykłej kurtki, lecz kawałek sztuki!”

Pięć powodów, dla których powinieneś zostać posiadaczem kurtki WITH SOUL:

Wszystkie wzory są ręcznie malowane

Są to francuskie wojskowe kurtki zabytkowe, których produkcja zakończyła się w 1989 r.

Gwarancja niepowtarzalności, każdy wzór malowany jest tylko raz

Kurtki WITH SOUL posiadają historię, którą należy przekazać

Będziesz mieć kawałek sztuki ze sobą zawsze i wszędzie