WITH SOUL zostało stworzone przez dwóch miłośników mody z potrzebą przemiany zwyczajnego w wyjątkowe I niepowtarzalne. Alex jest francuskim artystą, Doxa projektantką mody z Polski.

Łącząc dwa różne światy, utworzyli jeden element – WITH SOUL, który ma na celu przekazanie różnych emocji, tj, spokój, natura, miłość i przemoc, w ten sposób zestawiają niepowtarzalny styl nawołujący do pozytywnych emocji.

 

   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

W jakim terminie są realizowane zamówienia?

Wszystkie zamówienia realizowane są w dni robocze. Akceptujemy tylko przedpłatę na konto bankowe lub za pośrednictwem  PayPal. Po zaksięgowaniu wpłaty, produkt wysyłany jest w ciągu 48h.

Czy mogę zmienić lub anulować zamówienie?

Tak, o wszelkich zmianach należy informować nas niezłocznie drogą mailową withsoulcustom@gmail.com , modyfikacja zamówienia jest możliwa przed wysyłką. Natomiast jeśli paczka jest już w drodze, nie mamy możliwości jej zawrócenia. Wszelkie koszty wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

Ile czasu mam na opłacenie zamówienia?

Po 7 dniach, wszystkie nieopłacone zamówienia zostaną przez nas anulowane.

Jakie są koszty dostawy?

Dostawa na terenie Polski jest darmowa. Ceny wysyłek zagranicznych podane są na stronie internetowej, w zakładce
WARUNKI DOSTAW.

W jakim terminie mogę zwrócić zakupiony produkt?

Odstąpienie od umowy jest możliwe jedynie w przypadku gotowych produktów dostępnych na sklepie internetowym. W pierwszej kolejności należy nas poinformować o decyzji, wysyłając e-mail na withsoulcustom@gmail.com załączając, OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ, następnie odesłać zwracany produkt na nasz adres w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamawianym towarem. Zwrotom nie podlegają produkty, personalizowane indywidualnie na zamówienie klienta.

Czy mogę odesłać towar używany?

Nie. Stan zwracanego produktu może się ograniczyć jedynie do jego przymierzenia. Jeśli stan produktu będzie wzbudzał wątpliwości, zwrot nie zostanie zaakceptowany, kupujący poniesie koszty wysyłki zwrotnej.

W jaki sposób jest dokonywany zwrot płatności?

Zwroty płatności są realizowane w ciągu 14 dni kalendarzowych, od dnia odstąpienia konsumenta od umowy, na rachunek bankowy podany w Oświadczeniu odstąpienia od umowy.

Czy mogę wymienić zakupiony towar?

Wymiany można dokonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru. Należy poinformować nas o tej decyzji, wysyłając maila na withsoulcustom@gmail.com zawierającego wszystkie potrzebne informację. Jeśli cena między modelami jest inna następuje dopłata lub zwrot różnicy w cenie.

W jaki sposób powinienem prać ręcznie malowane produkty, zakupiony w sklepie internetowym WITH SOUL?

Kurtki należy prać w maksymalnej temperaturze 30 st.C. Unikać suszenia mechanicznego. Prasować na lewej stronie lub przez dodatkowy materiał, żelazkiem o temperaturze 150 st.C.

Obuwie czyścimy zgodnie z podanymi informacjami na metkach i oryginalnych pudełkach, gdzie podane są informacje o tworzywie z jakiego zostało ono wyprodukowane, oraz sposobie konserwacji. Obuwia nie należy czyścić rozpuszczalnikami, które przyczyniają się do niszczenia wierzchnich warstw i totalnego osunięcia farby, użytej do personalizacji obuwia.
Do mycia należy używać delikatnej tkaniny lub gąbki (miekkiej strony), zwilżonej ciepłą wodą.
Suszyć jedynie w temperaturze pokojowej, nie używać do tego celu pieców, grzejników lub suszarek. Najlepiej usztywnić obuwie od wewnątrz, środkami pochłaniającymi wilgoć tj. gazety, ściereczki bawełniane.

Niedopuszczalne jest pranie obuwia w pralce!